UNIWER AUTO – historia firmy

Rozpoczęliśmy naszą działalność w 1993 roku, będąc jedną z pierwszych w Polsce firm, które skupowały samochody za gotówkę. Były to czasy, gdy kupowało się jeszcze małe Fiaty i Polonezy, gdy jechało się po kilkunastoletniego malucha na drugi koniec kraju.

Nasza firma przetrwała nawet wielką klęskę żywiołową – powódź z 1997 roku. Straciliśmy wtedy wszystkie auta, byliśmy bliscy bankructwa. Zdecydowaliśmy się jednak wziąć wysoko oprocentowany kredyt i zdwoić wysiłki.

Pracując 24 godziny na dobę, dojeżdżając w każdy zakątek Polski do zainteresowanych Klientów tak szybko, jak to możliwe, rozwijaliśmy naszą działalność, mimo tego, że przez ponad dwa lata nikt nie był zainteresowany kupnem aut z terenów dotkniętych powodzią.

Dzięki ciężkiej pracy i nadziei na lepsze jutro, szło nam coraz lepiej. W 1999 roku udało się uruchomić nową usługę – pomoc drogową i holowanie aut. W roku 2000 rozpoczęliśmy skup aut na zachodzie Europy. W roku 2006 rozszerzyliśmy naszą działalność o skup koparek, koparek-ładowarek, samochodów dostawczych i ciężarowych, a rok później ruszyliśmy ze sprzedażą nowych skuterów, quadów i chopperów.

laweta-300x197 O nas

Najnowszy etap rozwoju firmy to uruchomienie działającej już od 2008 roku wypożyczalni samochodów osobowych i przyczep towarowych – ale to nie jest to etap ostatni. Nie spoczywamy na laurach, pracujemy nad dynamicznym rozwojem firmy, tak by jeszcze lepiej spełniać oczekiwania naszych Klientów.

Dlatego uważamy, że UNIWER AUTO to firma z tradycją, ale i firma z przyszłością!

podpis O nas