Awaria? Kraksa? Potrzebna pomoc drogowa?

UNIWER AUTO to całodobowa, profesjonalna pomoc drogowa. Naszym głównym obszarem działania jest Wrocław i jego okolice, ale jeśli trzeba, pojedziemy też w Polskę. Dzięki odpowiedniej liczbie holowników możemy być ciągle w pogotowiu i dojechać na miejsce zdarzenia tak szybko, jak to tylko możliwe. Specjalistyczny sprzęt pozwala nam zająć się nie tylko samochodami osobowymi, ale też dostawczymi i ciężarowymi.

Tania, kompleksowa opieka

Pomoc drogowa UNIWER AUTO udzieli Ci pomocy na drodze, a jeśli trzeba, załaduje Twoje uszkodzone auto i odwiezie je do serwisu lub na strzeżony parking. W razie potrzeby oferujemy auta zastępcze na czas naprawy samochodu.

laweta-300x197 Pomoc drogowa

Nie musisz mieć ze sobą pieniędzy, wszystko to robimy bezgotówkowo. Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi, więc pomożemy w załatwieniu formalności związanych z odzyskaniem kosztów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zadowolony klient jest klientem, który będzie do nas wracał, niekoniecznie z powodu awarii. UNIWER AUTO oferuje wiele innych usług związanych z motoryzacją. Zapoznaj się więc z naszą pozostałą ofertą!

Zapisz sobie numer

Niemal 20 lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej, profesjonalny sprzęt i przemyślane procedury pozwalają nam zagwarantować pełne bezpieczeństwo powierzonych nam pojazdów. Dlatego w razie problemów z autem, gdziekolwiek by Cię one nie spotkały, dzwoń o każdej porze:

+48 792 15 15 15

podpis Pomoc drogowa